Úvodní strana > Novinky

ZNAČKA LIQUI MOLY NOVĚ v síti ELITU

11. 03. 2019 - ELIT od března rozšířil svoji sortimentní nabídku o další světoznámou značku. Renomovaná firma LIQUI MOLY je jedničkou na německém trhu v oblasti aditiv a je často oceňovaná jako nejlepší značka olejů.

Nabízí jedinečně široký sortiment autochemie s více než 4 000 produkty.  U Elitu si nyní můžete zakoupit motorové a převodové oleje a také autochemii této značky.

Společnost LIQUI MOLY, založená v roce 1957, vyvíjí a vyrábí své produkty výhradně v Německu a prodává je ve více než 120 zemích. Nejpopulárnějšími produkty v sortimentu aditiv jsou čističe motoru ve variantách pro dieselové a benzinové systémy, které účinně odstraňují škodlivé usazeniny ze vstřikovacích trysek, vysokotlakých čerpadel a sacích ventilů.

Velkým hitem mezi aditivy je také keramická přísada do oleje CERA TEC s obsahem mikrokeramických tuhých mazadel vhodná do všech motorových olejů. Díky ní se snižuje tření a opotřebení životnosti motoru.  

Dalším klíčovým sortimentem je široká nabídka motorových a převodových olejů na všechny typy vozidel. LIQUI MOLY úzce spolupracuje na jejich vývoji s výrobcem vozidel značky Mercedes-Benz. Nejnovější a nejprodávanější je řada TOP TEC, která je vhodná pro všechny současné vozy všech značek.

Zpět na výpis
eCat Elektronický katalog
Člen skupiny Rhiag Rhiag