Úvodní strana > Novinky

Kvalitní a chutná hotová jídla a vína až přímo k vám do servisu

14. 01. 2019 - Rozšířili jsme pro vás nabídku produktů na vybraných pobočkách o obědové menu. Oběd pro jednu osobu již od 81 Kč bez DPH. S objednávkou dílů závoz až do vašeho servisu.

Protože se stále snažíme vylepšovat a rozšiřovat nabídku pro vás, naše zákazníky a vycházet tak vstříc vašim potřebám, zařazujeme jako novinku do našeho portfolia balená hotová jídla a vína. Nový sortiment je dostupný zatím jen na vybraných pobočkách a je možné si ho objednat prostřednictvím e-Catu. Při objednání si můžete také nechat zavést hotová jídla a vína z těchto poboček společně s nejbližším závozem náhradních dílů přímo na vaši provozovnu. Ušetříte tak čas při řešení otázky vašeho oběda. Kompletní nabídku hotových jídel a vín naleznete na našem e-Catu v sekci UNI díly/Kancelářské vybavení/Hotová jídla, vína, kde najdete i informaci o cenách a dostupnosti jednotlivých jídel a vín.

V nabídce Elit je k dostání celkem čtrnáct druhů jednoporcových jídel včetně přílohy a patnáct druhů dvouporcových jídel. K tomu lze kombinovat čtyři varianty dvouporcových příloh. Hlavními výhodami balených hotových jídel jsou dlouhá trvanlivost, rychlá příprava a snadné skladování. Trvanlivost u jednoporcových jídel s přílohou je jeden rok, tři roky u dvouporcových jídel bez přílohy a samostatných příloh. Dlouhá trvanlivost je dána speciálním balením a úpravou pokrmu  – sterilováním při 115° C. Jídla se připravují velmi snadno, stačí je pouze ohřát v mikrovlnné troubě nebo v hrnci, některá lze ohřát i v běžné troubě. Tato hotová jídla navíc nemají vysoké nároky na skladování. Lze je skladovat při teplotách v rozmezí 1 až 30° C. Pro všechna jídla platí, že jsou připravována z čerstvých kvalitních surovin od tuzemských dodavatelů. Samozřejmostí je také, že neobsahují lepek. Zkuste ochutnat třeba marinované vepřové koleno nebo kuře na paprice.  

Kompletní nabídku jídel najdete zde

V nabídce vín naleznete deset jak červených tak bílých vín dovážených z Chile. Vína pocházejí z nejkvalitnějších vinařských oblastí jižní Ameriky. Pěstování révy v těchto oblastech dává vínům nezaměnitelnou koncentrovanou chuť s výrazným akcentem. Při zpracování vinných hroznů je navíc využito nejmodernějších technologických postupů. Do nabídky jsou zařazena vína především francouzských odrůd jako je Chardonnay, Cabernet Sauvignon a Merlot.

Kompletní nabídku vín najdete zde

Vybrané pobočky s nabídkou obědového menu a vína:

Pobočka Brno-Medlánky
Pobočka Brno-Slatina
Pobočka Břeclav
Pobočka České Budějovice
Pobočka Frýdek Místek
Pobočka Hradec Králové
Pobočka Jihlava
Pobočka Karlovy Vary
Pobočka Kladno
Pobočka Klatovy
Pobočka Kolín
Pobočka Kunratice
Pobočka Liberec
Pobočka Olomouc
Pobočka Opava
Pobočka Ostrava
Pobočka Pardubice
Pobočka Plzeň
Pobočka Příbram
Pobočka Roudnice nad Labem
Pobočka Svitavy
Pobočka Šumperk
pobočka Tábor
pobočka Trutnov
Pobočka Třebíč
Pobočka Ústí nad Labem
Pobočka Ústí nad Orlicí
Pobočka Vysočany
Pobočka Zličín
Pobočka Zlín
Pobočka Znojmo

Zpět na výpis
eCat Elektronický katalog
Člen skupiny Rhiag Rhiag